O MNĚ

Martina Bonnerová

Narodila jsem se 22.7.1991Marta kopie v Praze. Mé vzdělávání začalo v základní škole Vybíralova na Černém Mostě. Jako střední školu jsem si zvolila Gymnázium Přípotoční, které mi umožnilo zúčastňovat se i dopoledních tréninků v Olympu Praha. Po maturitě jsem šla na jazykovou školu Bohemia, kde jsem se naučila dobře anglicky. Další skoro dva roky jsem studovala na vysoké škole VŠEM,  ale zjistila jsem, že se ekonomii a managementu v budoucnu věnovat nechci. Jelikož mám ráda přírodu a zvířata, přestoupila jsem na ČZU v Praze na fakultu agrobiologie. Bohužel se ale studium nedalo skloubit s mým nabitým sportovním programem.
Kromě volejbalu mě baví i ostatní sporty, především potápění. Moje další záliby jsou zvířata – dalmatinka Anetka, příroda, zdravá výživa, dobré filmy, hudba a další. Také ráda cestuji, poznávám nová místa a kultury, což mi beachvolejbal perfektně umožňuje. Na druhou stranu si ale ráda zarelaxuji. Dále se věnuji fitness a dietologii.
Sportovat jsem začala již v útlém věku. Moji rodiče mě odmalinka vedli ke sportu, a tak jsem se už ve třech letech stala Sokolkou v Kyjích. Později jsem docházela na atletiku a s volejbalem jsem začala asi v osmi letech v oddíle Slavia Praha. Společně s mojí sestrou Laurou jsme pinkaly za Slávii v mladších žákyních. Později jsem přestoupila do starších žákyň do Olympu Praha. V roce 2006 jsem začala studovat Gymnázium Přípotoční. V tu dobu jsem poprvé začala hrát beachvolejbal. V roce 2009 jsem přestoupila z juniorek Olympu do extraligového oddílu žen Slavia Praha, kde jsem odehrála dva roky. Přes léto jsem hrála beach s Barborou Hermannovou, s kterou jsem hrála až do poloviny roku 2015. Sezónu 2016 jsem odehrála s mladou Nicole Dostálovou a od listopadu téhož roku jsem začala hrát se Šárkou Nakládalovou.  Od rok 2019 hraji s mladou nadějí českého beachvolejbalu Martinou Maixnerovou. :-)