O MNĚ

Martina Bonnerová

Narodila jsem se 22.7.1991Marta kopie v Praze. Mé vzdělávání začalo v základní škole Vybíralova na Černém Mostě, kde jsem vyrůstala. Jako střední školu jsem si zvolila Gymnázium Přípotoční, které mi umožnilo zúčastňovat se i dopoledních tréninků v Olympu Praha. Po maturitě jsem šla na jazykovou školu Bohemia, kde jsem se naučila dobře anglicky a základy španělštiny a francouzštiny. Další skoro dva roky jsem studovala na vysoké škole VŠEM,  ale zjistila jsem, že se ekonomii a managementu v budoucnu věnovat nechci. Jelikož mám ráda přírodu a zvířata, přestoupila jsem na ČZU v Praze na fakultu agrobiologie. Bohužel se ale studium nedalo skloubit s mým nabitým sportovním programem.
Kromě volejbalu mě baví i ostatní sporty, především potápění. Moje další záliby jsou zvířata – hlavně psi (adoptovali jsme pejska z útulku), příroda, zdravá výživa, dobré filmy, hudba a další. Také ráda cestuji, poznávám nová místa a kultury, což mi beachvolejbal perfektně umožňuje. Na druhou stranu si ale ráda zarelaxuji. Věnuji se i nutričnímu poradenství a józe a moc mě to baví.
Sportovat jsem začala již v útlém věku. Moji rodiče mě odmalinka vedli ke sportu, a tak jsem se už ve třech letech stala Sokolkou v Kyjích. Později jsem docházela na atletiku a s volejbalem jsem začala asi v osmi letech v oddíle Slavia Praha. Společně s mojí sestrou Laurou jsme pinkaly za Slávii v mladších žákyních. Později jsem přestoupila do starších žákyň do Olympu Praha. V roce 2006 jsem začala studovat Gymnázium Přípotoční. V tu dobu jsem poprvé začala hrát beachvolejbal. V roce 2009 jsem přestoupila z juniorek Olympu do extraligového oddílu žen Slavia Praha, kde jsem odehrála dva roky. Přes léto jsem hrála beach s Barborou Hermannovou, s kterou jsem hrála až do poloviny roku 2015. Od listopadu 2016 jsem začala hrát se Šárkou Nakládalovou, se kterou jsme odehrály i rok 2017 a 2018.  Následující sezónu jsem měla za spoluhráčku Martinu Maixnerovou a letos jsme se daly dohromady se Sárou Olivovou.                                                                                                                                         Díky beachvolejbalu jsem se na soustředění v Kapském Městě seznámila se svým manželem, momentálně žijeme v Praze a mimo hraní beachvolejbalu dovážíme koření a další produkty z Jižní Afriky. :-)