Novinky

sezóna je u konce!

A já jsem nenapsala report z turnajů už asi čtvrt roku, tak si to pojďme hezky shrnout.

😁

Po turnaji v Chodově následoval poslední turnaj série Tipsport na Strahově. Jelikož jsme se Sárou na předchozích turnajích skončily na 3. i 2. místě, řekly jsme si, že tentokrát celý turnaj určitě vyhrajeme!

👆

Jenomže covidová opatření se uvolnila, otevřely se hranice a my jsme ve čtvrtfinálovém zápase narazily na Lubicu zo Slovenska, která nás poslala domou a do žádného semifinále jsme se nepodívaly.

🤨
😅

Po ukončení české tour jsme se vydaly na náš první společný zahraniční turnaj – na FIVB* do Ljubjani, kde jsme nepotvrdily nasazení turnajových jedniček a v play-off nás poslaly domou tentokrát Italky.Další turnaj, který jsme odehrály byl rakouský Wolfurttrophy , kde jsme po odehrání několika náročných zápasů ve velkém vedru skončily na 3.místě.

🥉

Kromě bronzové medajle jsme si odvezly i zážitek, kdy jsem po zavedení akupunkturních jehel omdlela a Sára si myslela, že jsem mrtvá…

😅
🙈

Následovala další světovka, tentokrát v Badenu. Na FIVB* byl turnaj velmi dobře obsazen a my jsme neprošly kvalifikací přes stejné Italky, které nás vyřadily v Ljubljani.Poté jsme měly asi 3 týdny na natrénování na MČR, bohužel nás limitovalo mírné zranění ramene. Na MČR jsme v druhém kole play-off narazily na dobře hrající Dunárová/Resová, kterým jsme ve 3. setu podlehly, což znamenalo opravný pavouk. Další dva zápasy jsme vyhrály a ve čtvrfinále jsme nečekaně narazily na tým Hermannová/Sluková, přes které jsme do semifinále neprošly. Z MČR jsme si tedy odvezly 5.místo a cíle jsme měly určitě vyšší.Sára po MČR léčila rameno a já jsem si ještě zahrála polský turnaj se Slovinskou reprezentantkou Tjašou Kotnik a skončily jsme na 3.místě.Na Mistrovství Evropy jsme se letos nedostaly jen o fous, ženy beachvolejbalistky v dospělé kategorii jsou vůči covidu asi odolnější než muži a všechny mládežnické kategorie.

🙈

Takže se z turnaje vůbec nikdo neodhlásil. Ale alespoň jsme si prošly Jarmalu a Rigu a stihly jsme zabloudit v obrovském národním parku plného bažin.

👍

Zakončeme příspěvek ale pozitivně

👆
😅

, nejlépe z letošní sezóny vzpomínáme asi na 1. Tipsport v Litoměřicích, kde se nám hrálo moc dobře a Tipsort v Chodově, který jste mohly vidět i na ČT Sport. Chtěla bych poděkovat Sáře za její 100% nasazení, za tréninky děkujeme Michalovi Palinkovi a Leo Williams a velké díky patří sponzorům, kteří nás podpořili i v této zvláštní covidové sezóně a všem, co nám drželi palce!

🙏

Pražská energetikaSklopisek Strelec a.s.www.FISM.czKooperativaSportovní Areály HamrLoleASC DuklaEuforie

Previous Post Next Post

You Might Also Like