Partneři

logo tropico fism euforie drill athletics logo-dukla logo-hamr logo-mizuno logo-sklopisek logo-csa sokol brno 1 logo-pre logo-hotel-step logo-infinit logo-simando iswari-logo

DUKLA
Armádní sportovní centrum (ASC DUKLA) je resortní sportovní subjekt Ministerstva obrany ČR sloužící k zabezpečení vrcholových sportovců a výjimečních talentů. Armádní vrcholový sport je zaměřen na zabezpečení státní a resortní sportovní reprezentace České republiky.

HAMR SPORT
HAMR-Sport má již více jak desetiletou tradici na českém sportovním poli. V současné době vlastní dva sportovní areály a současně si od roku 2013 pronajímá od městské části Štěrboholy v Praze 10 další víceúčelový areál. Veřejně přístupné sportovní areály HAMR patří mezi nejvyhledávanější v hlavním městě a celé ČR, především díky bohaté nabídce více jak 90 sportovišť s rozlohou cca 8 ha. Areály HAMR nabízí možnost sportovního vyžití nejen svým 18 tisícům členů, ale také každému, kdo hledá příležitost zapojit se do sportu. Možnosti zasportovat si u nás 365 dní v roce využije více jak jeden milion návštěvníků ročně.

INFINIT
Poznejte umění relaxace v síti wellness center Infinit, která poskytují širokou škálu služeb v oblasti péče o tělo. Zapomeňte na starosti všedního života, nechte se hýčkat kvalitní péčí a přijďte si k nám odpočinout.

PRE
Významný obchodník na energetickém trhu ČR, Váš spolehlivý dodavatel elektřiny.

ŠIMADO
Provádění mytí oken a pravidelného úklidu kanceláří, čištění koberců a čalouněného nábytku. Nabídka mytí čerpacích stanic a zámkové dlažby.

WELLNESS HOTEL STEP ****
Hotel v bezprostřední blízkosti O2 Areny v klidné části Prahy 9, nedaleko metra Palmovka. Jedná se o unikátní (v České republice zcela výjimečný) komplex ubytovacích, konferenčních, společensko-zábavných, sportovních a wellness služeb.

SKLOPÍSEK STŘELEČ
Společnost Sklopísek Střeleč, a. s. vyrábí a dodává vysoce kvalitní křemenné písky dle požadavků zákazníků, kteří je dále přetváří ve výrobky, které uspokojují potřeby ve všech oblastech našeho života. Vizí společnosti Sklopísek Střeleč, a. s. je dlouhodobá spokojenost všech zákazníků a partnerů a příkladný přístup k ochraně životního prostředí a zdraví zaměstnanců. Strategií společnosti Sklopísek Střeleč, a. s. je otevřená komunikace s veřejností, dlouhodobá prosperita a stabilita, to vše díky profesionálnímu týmu odborníků a inovativnímu přístupu k novým technologiím. Motto: „ Písek ze Střelče – kvalita v každém zrnku“

ISWARI
Iswari Superfood je česká firma, která pod svou vlastní značkou ISWARI a PARVATI, společně se svou partnerskou firmou Iswari Portugal, vyrábí a dodává na trh BIO superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi. Samotná výroba probíhá jak v Portugalsku, tak v České republice a stejně tak u nás doma vznikají receptury na většinu výrobků, zejména na velmi populární BIO-RAW-SUPERFOODS snídaňové směsi, které jsou nejen na českém trhu zcela unikátní díky prémiové kvalitě ingrediencí, vynikající nutriční hodnotě a současně skvělým chuťovým vlastnostem. ISWARI znamená v sanskrtu “Svrchovaná Bohyně”. Dává život a udržuje ho mimo jiné prostřednictvím potravy, která je darem Země. Proto u nás v ISWARI věříme, že naším úkolem je být tu pro Vás a nechat Bohyni Iswari, aby skrze nás přinášela na Váš stůl v nejčistší podobě to nejlepší, co přivedla k životu na poli, v džungli či na kopcích a v údolích velehor. Všechny tři přátele, kteří stojí v čele ISWARI, spojuje potřeba dělat svoji práci tak, aby přinášela spokojenost a užitek co nejširšímu okruhu lidí počínaje pěstiteli, přes členy našeho pracovního týmu až k Vám, našim zákazníkům, jejichž přízně si opravdu vážíme a ceníme si každé příležitosti, kdy se můžeme osobně potkat a vyměnit si vzájemné zkušenosti. Právě Vaše spokojenost nám dodává energii pro vývoj nových výrobků a zlepšování našich služeb.