Partneři

logo tropico fism euforie logo-dukla logo-hamr logo-sklopisek sokol brno 1 logo-pre logo-hotel-step logo-simando logo-lole

DUKLA
Armádní sportovní centrum (ASC DUKLA) je resortní sportovní subjekt Ministerstva obrany ČR sloužící k zabezpečení vrcholových sportovců a výjimečních talentů. Armádní vrcholový sport je zaměřen na zabezpečení státní a resortní sportovní reprezentace České republiky.

HAMR SPORT
HAMR-Sport má již více jak desetiletou tradici na českém sportovním poli. V současné době vlastní dva sportovní areály a současně si od roku 2013 pronajímá od městské části Štěrboholy v Praze 10 další víceúčelový areál. Veřejně přístupné sportovní areály HAMR patří mezi nejvyhledávanější v hlavním městě a celé ČR, především díky bohaté nabídce více jak 90 sportovišť s rozlohou cca 8 ha. Areály HAMR nabízí možnost sportovního vyžití nejen svým 18 tisícům členů, ale také každému, kdo hledá příležitost zapojit se do sportu. Možnosti zasportovat si u nás 365 dní v roce využije více jak jeden milion návštěvníků ročně.

PRE
Významný obchodník na energetickém trhu ČR, Váš spolehlivý dodavatel elektřiny.

ŠIMADO
Provádění mytí oken a pravidelného úklidu kanceláří, čištění koberců a čalouněného nábytku. Nabídka mytí čerpacích stanic a zámkové dlažby.

WELLNESS HOTEL STEP ****
Hotel v bezprostřední blízkosti O2 Areny v klidné části Prahy 9, nedaleko metra Palmovka. Jedná se o unikátní (v České republice zcela výjimečný) komplex ubytovacích, konferenčních, společensko-zábavných, sportovních a wellness služeb.

SKLOPÍSEK STŘELEČ
Společnost Sklopísek Střeleč, a. s. vyrábí a dodává vysoce kvalitní křemenné písky dle požadavků zákazníků, kteří je dále přetváří ve výrobky, které uspokojují potřeby ve všech oblastech našeho života. Vizí společnosti Sklopísek Střeleč, a. s. je dlouhodobá spokojenost všech zákazníků a partnerů a příkladný přístup k ochraně životního prostředí a zdraví zaměstnanců. Strategií společnosti Sklopísek Střeleč, a. s. je otevřená komunikace s veřejností, dlouhodobá prosperita a stabilita, to vše díky profesionálnímu týmu odborníků a inovativnímu přístupu k novým technologiím. Motto: „ Písek ze Střelče – kvalita v každém zrnku“

LOLË

Nabízíme produkty kanadské značky Lolë. Funkční, promyšlené sportovní i lifestyle oblečení a praktické podložky a další pomůcky na jógu.